Hívhat minket a következő telefonszámon is:
+31 (0)35 628 47 08

Az Ön megbízható szállítója ivóvíz- és légtechnikai rendszerekhez 2001 óta!

Világméretű szállítás

Hallmarked webshop

Álláslehetőség: Adminisztratív asszisztens Hilversum

Tradeline logó egészségügyi transzp 914x250 1

Helyszín: Hilversum

Foglalkoztatás: teljes munkaidő/részmunkaidő

Fizetés: 2,500 € (tapasztalattól függően)

A Tradeline-ról

A Tradeline egy gyorsan növekvő családi vállalkozás, amely 23 éves tapasztalattal rendelkezik a dél-koreai levegő- és vízszűrők importálásában és értékesítésében. Célunk, hogy értékesítésünket több európai országra is kiterjesszük.

Hilversumi vállalatunkhoz keresünk olyan lelkes új kollégát, aki szívesen dolgozik egy kis csapatban (7 fő plusz egy kutya) és van affinitása az egészségügyhöz.

Szeretnél a Tradeline-nál dolgozni? Akkor küldje el önéletrajzát és motivációs levelét a sollicitaties@tradeline.nl e-mail címre.

Munkaköri leírás

A Tradeline adminisztratív asszisztenseként csapatunk fontos tagja leszel. Feladataid közé tartozik:

  • Ügyfélkérdések megválaszolása telefonon és e-mailben, valamint tanácsadás.
  • A beérkező információk feldolgozása a nyilvántartásunkban.
  • Rendelések alkalmankénti csomagolása és szállítása.
  • A termékek alkalmankénti begyűjtése vagy szállítása a teljesítő cégünkhöz.

Profil

Olyan személyt keresünk, aki:

  • Legalább MBO munka- és gondolkodási szintje van.
  • Pontos vagy, jól áttekinthető, és tudod, hogyan kell elvégezni a dolgokat.
  • Kiváló kommunikációs készséggel és ügyfélbarát hozzáállással rendelkezik (holland és angol nyelven egyaránt).
  • Tapasztalatod van a különböző számítógépes programok kezelésében.
  • Az Exact számviteli program ismerete előny.
  • Határozottan állsz a lábadon, de ugyanakkor szociális kolléga is vagy, aki szívesen és pozitívan dolgozik együtt a csapat többi tagjával.
  • Ön megoldásokban és lehetőségekben gondolkodik.
  • Ön rendelkezik vezetői engedéllyel B.
  • Ön teljes vagy részmunkaidőben áll rendelkezésre.

Hogyan tehetünk boldoggá?

A Tradeline-nál nagyra értékeljük a munkatársainkat. A következőkre számíthat, ha csatlakozik hozzánk:

  • Versenyképes bruttó fizetés 2500 eurótól, a releváns tapasztalattól függően.
  • 24 szabadság teljes munkaidőben történő foglalkoztatás alapján.
  • A 13. hónap.

Alkalmazza a

Ön az a személy, akit keresünk, és szeretne egy növekvő és ambiciózus családi vállalkozás tagja lenni? Akkor küldje el önéletrajzát és motivációs levelét a sollicitaties@tradeline.nl címre, és ki tudja, lehet, hogy hamarosan Hilversumban üdvözölhetjük csapatunkban!

A Tradeline-ról további információkat a rólunk szóló oldalunkon talál.